Mesilaspere

Pakun mesindushuvilistele 4-raamilisi mesilasperesid.  Mesilasperes on  2-3 raami hauet ja 1-2 söödaraami ning  paarunud täpiga noor Buckfast mesilasema (kevadisel mesilasperel eelmise aasta mesilasema). Suvise mesilaspere on võimalik kätte saada sõltuvalt antud aasta ilmastikust jms. alatest juuni teisest poolest. Kevadise mesilaspere loovutame ostjale ajal, kui pere vajab kevadist esimest laiendamist

Mesilaspered on ameerika haudmemädaniku (AHM) suhtes kontrollitud.
Mesilaste transpordiks kasutame kõvaseinalist transporttaru. Suletud lennuavaga mesilaspere transport toimub õhtusel ajal.

Mesilaspered eesti raamidel ühilduvad traditsiooniliste lamavtarudega.

PS. Transporttaru tagastamisel meile 1 kalendrikuu jooksul peale mesilaspere transporti, maksame omakorda ostjale tagasi 10 € / 1 transporttaru, mesilaspere maksumusest.

Soovi korral pakun lisavõimalust olla mesiniku töövari ning tulla kaasa minu mesilasse ja mesilasmajja vaatama ning õppima meekäitlemisega seotud tegevusi. Täpsem info SIIT

NB ! 2019 aastal kahjuks rohkem tellimusi mesilasperede müügiks ma vastu ei võta.

Juhul, kui tekib siiski võimalus veel suvel (juuli 2019) mesilasperesid siiski müüa annan sellest märku enda kodulehel ja ka uudiskirja tellijatele.