Mesilaspere

Pakun mesindushuvilistele müügiks 4-raamilisi kevadisi mesilasperesid. 

Mesilaspered on 4 raamilised, kuna kasutan enda mesilas mesilasperede talvitumiseks  8-raamilisi korpuseid, milles on kahe pere talvitumiseks vahelaud ning taru põhjal mõlema pere jaoks eraldi lennuavad. 

Kevadises 4-raamilises mesilasperes on 2-3 raami hauet ja 1-2 söödaraami ning paarunud täpiga eelmise aasta Buckfast mesilasema. Mesilaspere loovutame ostjale ajal, kui pere vajab kevadist esimest laiendamist. 

Perede transpordiks kasutame kõvaseinalist transporttaru. Suletud lennuavaga mesilaspere transport toimub õhtusel ajal. 

Mesilaspered eesti raamidel ühilduvad traditsiooniliste lamavtarudega.

2022 aasta eripakkumine:

Mesilaperede müün soovi korral koos kasutatud , kuid heas korras korpustaru komplektina (8 raamiline), milles siis talvitunud mesilaspere.

Komplektis on siis peale pakutava mesilaspere lisaks tarupõhi, 4 soojustatud täisraamilist korpust , avaga vahelagi, tarukatus, emalahutusvõre, söödanõu (10l.), plastsöödanõu + tarualus.

Vahelael ava kevadise lisasööda andmiseks või plastsöödanõu kasutamiseks.

Korpused seest ja väljast soojustatud 25mm.

Mesilaspered + korpustaru komplektid asuvad saares, kuid saan need tuua ka soovi korral mandrile. (Virtsu - Tallinn liinil)

Nii mesilasperede, kui tarukompletide arv on piiratud , mistõttu peale tellimust saadetakse Teile tellimuse kinnituseks ettemaksuarve. Mesilasperede  loovitamise ajal  saadetakse siis arve perede tellimuse eest, millest võtakse maha makstud ettemaksuarve.


TELLIMUSVORM

Email again: