Vabalt paarunud mesilasema

Pakume soovijatele vabalt paarunud buckfasti mesilasemasid. Need on antud aasta mesila parima tõumesilasema järglased.

Mesilasemad paaruvad peamiselt Tagamõisa poolsaarel, Loode-Saaremaal. olevates paarlates. Kuna antud piirkonnas on praktiliselt ainult buckfasti mesilaspered, siis on puhaspaarumis protsent ka selles paarlas kõrge. Leski kasvatatakse spetsiaalselt juurde ja kasutatakse spetsiaalseid kärjepõhju lesehaudme kasvatamiseks.

Kõik vabalt paarunud emad pannakse paaruma spetsiaalsetesse APIDEA paarumistarudesse. Enne müüki minemist kontrollitakse mesilasemade munemist ja kvaliteeti täis haudme tsükli järgi. Kontrollitakse, et mesilasemad on ikka viljastunud korralikult ega mune küürakhauet.

Vabalt paarunud mesilasemasid saab osta sõltuvalt ilmastiku oludest jms. u. 20.juunist-1. septembrini.

Paarunud mesilasema saab ostja endale koos saatepuuri (plastik) ,saatemesilaste ja söödaga. Postiga saatmisel lisandub saatekulu.

Et mesinikuna oskaksin oma tegemisi paremini planeerida ja et mul oleks ka enam-vähem teadmine, kui palju mul on võimalikke paarunud mesilasema(de) tellijaid ning ka minu ajalised võimalused tellimuste täitmiseks, siis võiksid tōsised huvilised jätta siia lehele enda kontaktid.
Palun lisada ka võimalik tellitav mesilasema(de) arv.
Selline eeltellimus ei jäta Teile mingeid kohustusi mesilasema(de) ostmiseks. Lõplik kinnitus tellimusele ja arve saadetakse Teile peale meiepoolse uue st. lõpliku kinnituse saatmist peale 15. juunit.

Email again:
Buckfast vabalt paarunud mesilasema
Kas võime Sind panna kirja minu uudiskirja saajate nimekirja?